Referencje

 

Nasze referencje


Najbardziej praktyczne warsztaty z chustonoszenia w jakich brałam udział! Oczywiście był wstęp teoretyczny, który wyposaży w niezbędną wiedzę każdą mamę – nawet taką, która o chustach i noszeniu niewiele do tej pory wiedziała – ale co najważniejsze, Agnieszka mnóstwo czasu poświęciła na moje samodzielne ćwiczenia z lalką „Leonem” ;), który dzielnie znosił wszystkie szarpnięcia, podrzucenia i upadki – co oszczędzone zostało mojemu synkowi 🙂 Co więcej warsztaty pozwoliły poznać kilka technik noszenia i znaleźć taką, która najbardziej mi pasowała.

WeronikaWarszawa

Powiem tak, myślałem, że warsztaty z wiązania i noszenia chust będą przypominały, te które organizują floryści. Czyli coś zrobić, tu coś dodać, pociągnąć i piękny bukiet zrobiony. Czyli czarna magia. Wydawało mi się, że będzie to jak matematyka w liceum. Ktoś coś do mnie mówi, pokazuje i objaśnia, ja kiwam z aprobatą głową, a tak naprawdę to absolutnie nic nie rozumiem.

Sądziłem, że tego typu „zabawy” są dla matek hipsterek, które chcą pokazać dziecko na zbawiksie i wyjść przy tym jednocześnie na modne i trendy (wiem, to prawie synonimy). Ale nie. To coś mega praktycznego. Uwalnia ręce i pozwala zrobić coś nie tylko prawą, ale i lewą ręką. Szok.

Aga zrobiła świetny wstęp teoretyczny, a potem bajecznie przystępny warsztat.

Mam tylko jedno zastrzeżenie; chciałbym już lato. 🙂

Daję 6 z plusem 🙂 polecam i generalnie super.

MichałWarszawa

Podoba mi się! I nauka, i noszenie. Nauczyciel uśmiechnięty, rzeczowy i konkretny, doświadczona mama po prostu. Teraz najchętniej bym młodej z chusty nie wyciągał 🙂

MarekJózefów

Jestem pod wielkim wrażeniem Agi profesjonalizmu i umiejętności przekazywania wiedzy. To jest doradczyni co się zowie!

MonikaLegionowo

Mnóstwo się nauczyłam, a moje dziecko, mimo moje aktywności, wreszcie spokojne zasnęło przytulone do mnie.

Aga! Ściskam i dziękuję!

ZosiaWarszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *